Snackbar Schedule

Day Date Team 1st Shift Time Team 2nd Shift Time Field
Fri Sep 15 Bronco, NATIONALS 4:30-5:30 Bronco, ANGELS 5:30-6:30 Fowler Field (North)
Fri Sep 15 Pony, ANGELS 6:30-7:30 Pony, ORIOLES 7:30-8:30 South
Sat Sep 16 Mustang, CUBS 12:30-1:15 Colt, Florez 1:15-2:15 Harveston F1
Sat Sep 16 Pony, CUBS 8:00-9:15 Bronco, CUBS 9:15-10:30 South
Sat Sep 16 Pony, NATIONALS 10:30-11:45 Bronco, ATHLETICS 11:45-1:00 South
Sat Sep 16 Mustang, ANGELS 8:30-9:30 Mustang, ORIOLES 9:30-10:30 Harveston F2
Sat Sep 16 Mustang, ATHLETICS 2:15-3:30 Mustang, RED SOX 3:30-4:30 Harveston F2
Sat Sep 16 Mustang, RANGERS 4:30-5:30 Mustang, YANKEES 5:30-6:30 Harveston F2
Sat Sep 16 Colt, Howie 10:30-11:30 Colt, Shmeeds 11:30-12:30 Harveston F1
Sat Sep 16 Pony Middle School, VRMS 3:30-4:45 Pony Middle School, DMS 4:45-6:00 South
Sat Sep 16 Pony Middle School, GMS 6:00-7:15 Pony Middle School, TMS 7:15-8:30 South
Sat Sep 16 Pony Middle School, PCHMS 1:00-2:15 Bronco Middle School, VRMS 2:15-3:30 South
Mon Sep 18 Shetland, YANKEES 4:30-5:30 Shetland, INDIANS 5:30-6:30 South
Mon Sep 18 Pinto-Machine, BLUE JAYS 4:30-5:30 Pinto-Machine, GIANTS 5:30-6:30 Harveston F2
Mon Sep 18 Pinto-Machine, RED SOX 6:30-7:30 Pinto-Machine, ASTROS 7:30-8:30 Harveston F2
Mon Sep 18 Bronco, CUBS 6:30-7:30 Bronco, NATIONALS 7:30-8:45 Fowler Field (North)
Tue Sep 19 Bronco Middle School, PCHMS 6:45-7:45 Pony, NATIONALS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Tue Sep 19 Pinto-Machine, YANKEES 4:30-5:30 Pinto-Machine, MARINERS 5:30-6:30 Harveston F2
Tue Sep 19 Pinto-Machine, DODGERS 6:30-7:30 Pinto-Machine, PADRES 7:30-8:30 Harveston F1
Tue Sep 19 Bronco Middle School, DMS 4:45-5:45 Bronco Middle School, GMS 5:45-6:45 Fowler Field (North)
Wed Sep 20 Bronco, MARLINS 6:30-7:45 Pony Middle School, TMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Wed Sep 20 Mustang, PIRATES 6:30-7:30 Colt, Howie 7:30-8:30 Harveston F1
Wed Sep 20 Shetland, PADRES 4:45-5:45 Shetland, NATIONALS 5:45-6:30 South
Wed Sep 20 Mustang, NATIONALS 4:30-5:30 Mustang, DODGERS 5:30-6:30 Harveston F2
Thu Sep 21 Pinto-Machine, GIANTS 4:30-5:30 Pinto-Machine, ANGELS 5:30-6:30 Harveston F1
Thu Sep 21 Mustang, CUBS 4:45-5:45 Mustang, RED SOX 5:45-6:45 South
Thu Sep 21 Pony Middle School, DMS 6:45-7:45 Pony Middle School, GMS 7:45-9:00 South
Thu Sep 21 Colt, Florez 6:30-7:30 - - Harveston F1
Fri Sep 22 Pony, ANGELS 7:00-8:00 Pony, NATIONALS 8:00-9:00 South
Sat Sep 23 Colt, Whitmore 10:30-11:30 Colt, Morales 11:30-12:30 Harveston F1
Sat Sep 23 Bronco, CUBS 10:30-11:45 Bronco, ATHLETICS 11:45-1:00 Fowler Field (North)
Sat Sep 23 Pony, ORIOLES 8:00-9:15 Bronco, MARLINS 9:15-10:30 South
Sat Sep 23 Mustang, CARDINALS 12:30-1:15 Mustang, CUBS 1:15-2:15 Harveston F1
Sat Sep 23 Mustang, ROYALS 8:30-9:30 Mustang, NATIONALS 9:30-10:30 Harveston F2
Sat Sep 23 Mustang, YANKEES 2:15-3:15 - - Harveston F2
Sat Sep 23 Bronco Middle School, TMS 6:00-7:15 Bronco Middle School, DMS 7:15-8:30 Fowler Field (North)
Sat Sep 23 Bronco Middle School, VRMS 3:30-4:45 Pony Middle School, GMS 4:45-6:00 Fowler Field (North)
Sat Sep 23 Pony Middle School, TMS 1:00-2:15 Pony Middle School, DMS 2:15-3:30 South
Mon Sep 25 Pinto-Machine, BLUE JAYS 6:30-7:30 Pinto-Machine, ASTROS 7:30-8:30 Harveston F2
Mon Sep 25 Pinto-Machine, PADRES 4:30-5:30 Pinto-Machine, YANKEES 5:30-6:30 Harveston F2
Mon Sep 25 Shetland, CUBS 4:30-5:30 Shetland, DODGERS 5:30-6:30 South
Mon Sep 25 Pony, CUBS 6:30-7:30 Pony, ANGELS 7:30-8:45 South
Tue Sep 26 Pinto-Machine, MARINERS 6:30-7:30 Pinto-Machine, GIANTS 7:30-8:30 Harveston F1
Tue Sep 26 Mustang, YANKEES 4:30-5:30 Pinto-Machine, ANGELS 5:30-6:30 Harveston F2
Tue Sep 26 Bronco Middle School, VRMS 4:45-5:45 Mustang, PADRES 5:45-6:45 Fowler Field (North)
Tue Sep 26 Bronco Middle School, PCHMS 6:45-7:45 Bronco Middle School, TMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Wed Sep 27 Bronco, ATHLETICS 6:30-7:45 Pony Middle School, PCHMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Wed Sep 27 Shetland, RED SOX 4:45-5:45 Shetland, GIANTS 5:45-6:30 South
Wed Sep 27 Colt, Howie 6:30-7:30 Colt, Whitmore 7:30-8:30 Harveston F1
Wed Sep 27 Mustang, RANGERS 4:30-5:30 Mustang, ANGELS 5:30-6:30 Harveston F2
Thu Sep 28 Pinto-Machine, BLUE JAYS 4:30-5:30 Pinto-Machine, RED SOX 5:30-6:30 Harveston F1
Thu Sep 28 Mustang, ORIOLES 4:45-5:45 Mustang, DODGERS 5:45-6:45 South
Thu Sep 28 Pony Middle School, MMS 6:45-7:45 Pony Middle School, VRMS 7:45-9:00 South
Thu Sep 28 Colt, Florez 6:30-7:30 - - Harveston F1
Fri Sep 29 Pony, ORIOLES 7:00-8:00 Pony, CUBS 8:00-9:00 South
Sat Sep 30 Pony, PADRES 10:30-11:45 Bronco, MARLINS 11:45-1:00 South
Sat Sep 30 Mustang, NATIONALS 12:30-1:15 Colt, Florez 1:15-2:15 Harveston F1
Sat Sep 30 Pony, ANGELS 8:00-9:15 Bronco, ATHLETICS 9:15-10:30 South
Sat Sep 30 Mustang, DBACKS 8:30-9:30 Mustang, CARDINALS 9:30-10:30 Harveston F2
Sat Sep 30 Colt, Howie 10:30-11:30 Mustang, YANKEES 11:30-12:30 Harveston F1
Sat Sep 30 Mustang, ROYALS 2:15-3:15 - - Harveston F2
Sat Sep 30 Pony Middle School, VRMS 1:00-2:15 Bronco Middle School, PCHMS 2:15-3:30 South
Sat Sep 30 Pony Middle School, GMS 3:30-4:45 Pony Middle School, MMS 4:45-6:00 South
Sat Sep 30 Bronco Middle School, GMS 6:00-7:15 Pony Middle School, DMS 7:15-8:30 Fowler Field (North)
Mon Oct 2 Pinto-Machine, DODGERS 4:30-5:30 Pinto-Machine, RED SOX 5:30-6:30 Harveston F2
Mon Oct 2 Shetland, RED SOX 4:30-5:30 Shetland, GIANTS 5:30-6:30 South
Mon Oct 2 Pinto-Machine, YANKEES 6:30-7:30 Colt, Shmeeds 7:30-8:30 Harveston F2
Mon Oct 2 Pony, ORIOLES 6:30-7:30 Pony, ANGELS 7:30-8:45 South
Tue Oct 3 Mustang, YANKEES 4:30-5:30 Mustang, ATHLETICS 5:30-6:30 Harveston F2
Tue Oct 3 Pinto-Machine, PADRES 6:30-7:30 Mustang, RANGERS 7:30-8:30 Harveston F1
Tue Oct 3 Pony, PADRES 6:45-7:45 Bronco Middle School, DMS 7:45-9:00 South
Tue Oct 3 Bronco Middle School, VRMS 4:45-5:45 Bronco Middle School, GMS 5:45-6:45 Fowler Field (North)
Wed Oct 4 Bronco, CUBS 6:30-7:45 Pony Middle School, PCHMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Wed Oct 4 Shetland, NATIONALS 4:45-5:45 Shetland, INDIANS 5:45-6:30 South
Wed Oct 4 Colt, Morales 6:30-7:30 Colt, Florez 7:30-8:30 Harveston F1
Wed Oct 4 Mustang, CARDINALS 4:30-5:30 Mustang, ANGELS 5:30-6:30 Harveston F2
Thu Oct 5 Mustang, NATIONALS 4:45-5:45 Mustang, DBACKS 5:45-6:45 South
Thu Oct 5 Colt, Howie 6:30-7:30 Colt, Whitmore 7:30-8:30 Harveston F1
Thu Oct 5 Pinto-Machine, MARINERS 4:30-5:30 Pinto-Machine, ASTROS 5:30-6:30 Harveston F1
Thu Oct 5 Pony Middle School, MMS 6:45-7:45 Pony Middle School, TMS 7:45-9:00 South
Fri Oct 6 Pony, ANGELS 7:00-8:00 Pony, PADRES 8:00-9:00 South
Sat Oct 7 Colt, Shmeeds 10:30-11:30 Colt, Morales 11:30-12:30 Harveston F1
Sat Oct 7 Mustang, DBACKS 12:30-1:15 Colt, Florez 1:15-2:15 Harveston F1
Sat Oct 7 Bronco, MARLINS 10:30-11:45 Bronco, ATHLETICS 11:45-1:00 Fowler Field (North)
Sat Oct 7 Pony, CUBS 8:00-9:15 Pony, NATIONALS 9:15-10:30 South
Sat Oct 7 Mustang, PADRES 8:30-9:30 Mustang, CUBS 9:30-10:30 Harveston F2
Sat Oct 7 Bronco Middle School, GMS 3:30-4:45 Pony Middle School, VRMS 4:45-6:00 Fowler Field (North)
Sat Oct 7 Bronco Middle School, DMS 6:00-7:15 Pony Middle School, TMS 7:15-8:30 Fowler Field (North)
Sat Oct 7 Bronco Middle School, TMS 1:00-2:15 Bronco Middle School, VRMS 2:15-3:30 Fowler Field (North)
Sat Oct 7 Mustang, RANGERS 2:15-3:15 - - Harveston F2
Mon Oct 9 Pinto-Machine, MARINERS 4:30-5:30 Pinto-Machine, ASTROS 5:30-6:30 Harveston F2
Mon Oct 9 Shetland, PADRES 4:30-5:30 Shetland, YANKEES 5:30-6:30 South
Mon Oct 9 Bronco, ANGELS 6:30-7:30 Bronco, MARLINS 7:30-8:45 Fowler Field (North)
Mon Oct 9 Pinto-Machine, YANKEES 6:30-7:30 Colt, Whitmore 7:30-8:30 Harveston F2
Tue Oct 10 Pinto-Machine, PADRES 6:30-7:30 Pinto-Machine, BLUE JAYS 7:30-8:30 Harveston F1
Tue Oct 10 Mustang, ORIOLES 4:30-5:30 Pinto-Machine, ANGELS 5:30-6:30 Harveston F2
Tue Oct 10 Bronco Middle School, VRMS 6:45-7:45 Bronco Middle School, DMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Tue Oct 10 Bronco Middle School, TMS 4:45-5:45 Bronco Middle School, GMS 5:45-6:45 Fowler Field (North)
Wed Oct 11 Colt, Shmeeds 6:30-7:30 Colt, Howie 7:30-8:30 Harveston F1
Wed Oct 11 Mustang, NATIONALS 4:30-5:30 Mustang, PIRATES 5:30-6:30 Harveston F2
Wed Oct 11 Shetland, DODGERS 4:45-5:45 Shetland, CUBS 5:45-6:30 South
Wed Oct 11 Bronco, ATHLETICS 6:30-7:45 Bronco, CUBS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Thu Oct 12 Pinto-Machine, DODGERS 4:30-5:30 Pinto-Machine, PADRES 5:30-6:30 Harveston F1
Thu Oct 12 Mustang, CARDINALS 4:45-5:45 Mustang, PADRES 5:45-6:45 South
Thu Oct 12 Bronco, NATIONALS 6:45-7:45 Pony Middle School, VRMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Thu Oct 12 Colt, Morales 6:30-7:30 - - Harveston F1
Fri Oct 13 Pony, PADRES 7:00-8:00 Pony, PADRES 8:00-10:00 South
Sat Oct 14 Mustang, ANGELS 12:30-1:15 Colt, Morales 1:15-2:15 Harveston F1
Sat Oct 14 Pony, ORIOLES 8:00-9:15 Bronco, CUBS 9:15-10:30 South
Sat Oct 14 Bronco, NATIONALS 10:30-11:45 Bronco, ATHLETICS 11:45-1:00 Fowler Field (North)
Sat Oct 14 Mustang, DBACKS 8:30-9:30 Mustang, ROYALS 9:30-10:30 Harveston F2
Sat Oct 14 Mustang, PIRATES 2:15-3:15 - - Harveston F2
Sat Oct 14 Pony Middle School, MMS 6:00-7:15 Bronco Middle School, DMS 7:15-8:30 South
Sat Oct 14 Pony Middle School, DMS 3:30-4:45 Bronco Middle School, PCHMS 4:45-6:00 South
Sat Oct 14 Colt, Whitmore 10:30-11:30 Colt, Shmeeds 11:30-12:30 Harveston F1
Sat Oct 14 Pony Middle School, TMS 1:00-2:15 Bronco Middle School, GMS 2:15-3:30 South
Mon Oct 16 Pinto-Machine, MARINERS 4:30-5:30 Pinto-Machine, PADRES 5:30-6:30 Harveston F2
Mon Oct 16 Shetland, INDIANS 4:30-5:30 Shetland, PADRES 5:30-6:30 South
Mon Oct 16 Pony, CUBS 6:30-7:30 Pony, ORIOLES 7:30-8:45 South
Mon Oct 16 Pinto-Machine, DODGERS 6:30-7:30 Colt, Whitmore 7:30-8:30 Harveston F2
Tue Oct 17 Bronco Middle School, TMS 6:45-7:45 Pony, PADRES 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Tue Oct 17 Pinto-Machine, RED SOX 6:30-7:30 Pinto-Machine, GIANTS 7:30-8:30 Harveston F1
Tue Oct 17 Pinto-Machine, BLUE JAYS 4:30-5:30 Pinto-Machine, ANGELS 5:30-6:30 Harveston F2
Tue Oct 17 Bronco Middle School, DMS 4:45-5:45 Bronco Middle School, PCHMS 5:45-6:45 Fowler Field (North)
Wed Oct 18 Pony Middle School, VRMS 6:30-7:45 Pony Middle School, GMS 7:45-9:00 South
Wed Oct 18 Mustang, DODGERS 6:30-7:30 Colt, Howie 7:30-8:30 Harveston F1
Wed Oct 18 Shetland, DODGERS 4:45-5:45 Shetland, RED SOX 5:45-6:30 South
Wed Oct 18 Mustang, RED SOX 4:30-5:30 Mustang, DBACKS 5:30-6:30 Harveston F2
Thu Oct 19 Pinto-Machine, ANGELS 4:30-5:30 Pinto-Machine, YANKEES 5:30-6:30 Harveston F1
Thu Oct 19 Colt, Florez 6:30-7:30 Colt, Shmeeds 7:30-8:30 Harveston F1
Thu Oct 19 Pony Middle School, PCHMS 6:45-7:45 Pony Middle School, DMS 7:45-9:00 South
Fri Oct 20 Pony, ANGELS 7:00-8:00 Pony, ORIOLES 8:00-9:00 South
Sat Oct 21 Mustang, DODGERS 12:30-1:15 Colt, Whitmore 1:15-2:15 Harveston F1
Sat Oct 21 Mustang, ANGELS 8:30-9:30 Mustang, RED SOX 9:30-10:30 Harveston F2
Sat Oct 21 Pony, PADRES 8:00-9:15 Bronco, NATIONALS 9:15-10:30 South
Sat Oct 21 Pony, NATIONALS 10:30-11:45 Bronco, ANGELS 11:45-1:00 South
Sat Oct 21 Colt, Morales 10:30-11:30 Mustang, PADRES 11:30-12:30 Harveston F1
Sat Oct 21 Pony Middle School, TMS 6:00-7:15 Pony Middle School, VRMS 7:15-8:30 South
Sat Oct 21 Pony Middle School, PCHMS 3:30-4:45 Bronco Middle School, TMS 4:45-6:00 South
Sat Oct 21 Pony Middle School, GMS 1:00-2:15 Bronco Middle School, VRMS 2:15-3:30 South
Sat Oct 21 Mustang, RANGERS 2:15-3:15 - - Harveston F2
Mon Oct 23 Pinto-Machine, MARINERS 4:30-5:30 Pinto-Machine, ANGELS 5:30-6:30 Harveston F2
Mon Oct 23 Shetland, CUBS 4:30-5:30 Shetland, GIANTS 5:30-6:30 South
Mon Oct 23 Pinto-Machine, YANKEES 6:30-7:30 Colt, Florez 7:30-8:30 Harveston F2
Mon Oct 23 Pony, NATIONALS 6:30-7:30 Pony, CUBS 7:30-8:45 South
Tue Oct 24 Mustang, RED SOX 4:30-5:30 Mustang, PIRATES 5:30-6:30 Harveston F2
Tue Oct 24 Mustang, NATIONALS 6:30-7:30 Mustang, CARDINALS 7:30-8:30 Harveston F1
Tue Oct 24 Bronco Middle School, PCHMS 6:45-7:45 Bronco Middle School, GMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Tue Oct 24 Bronco Middle School, DMS 4:45-5:45 Bronco Middle School, TMS 5:45-6:45 Fowler Field (North)
Wed Oct 25 Pony Middle School, TMS 6:30-7:45 Pony Middle School, GMS 7:45-9:00 South
Wed Oct 25 Mustang, ROYALS 4:30-5:30 Mustang, PADRES 5:30-6:30 Harveston F2
Wed Oct 25 Shetland, YANKEES 4:45-5:45 Shetland, NATIONALS 5:45-6:30 South
Wed Oct 25 Mustang, ORIOLES 6:30-7:30 Mustang, DBACKS 7:30-8:30 Harveston F1
Thu Oct 26 Bronco, NATIONALS 6:45-7:45 Bronco, ANGELS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Thu Oct 26 Pinto-Machine, RED SOX 4:30-5:30 Pinto-Machine, GIANTS 5:30-6:30 Harveston F1
Thu Oct 26 Mustang, ATHLETICS 4:45-5:45 Mustang, CUBS 5:45-6:45 South
Thu Oct 26 Colt, Morales 6:30-7:30 Colt, Howie 7:30-8:30 Harveston F1
Sat Oct 28 Pony Middle School, GMS 3:30-4:45 Pony Middle School, DMS 4:45-6:00 South
Sat Oct 28 Pony Middle School, MMS 6:00-7:15 Pony Middle School, PCHMS 7:15-8:30 South
Sat Oct 28 Pony Middle School, VRMS 1:00-2:15 Bronco Middle School, VRMS 2:15-3:30 South
Sat Oct 28 Mustang, PADRES 2:15-3:15 - - Harveston F2
Sat Oct 28 Mustang, CUBS 8:30-9:30 Mustang, DODGERS 9:30-10:30 Harveston F2
Sat Oct 28 Bronco, MARLINS 10:30-11:45 Bronco, ANGELS 11:45-1:00 Fowler Field (North)
Sat Oct 28 Pony, NATIONALS 8:00-9:15 Bronco, CUBS 9:15-10:30 South
Sat Oct 28 Colt, Florez 10:30-11:30 Colt, Morales 11:30-12:30 Harveston F1
Sat Oct 28 Mustang, RANGERS 12:30-1:15 Colt, Shmeeds 1:15-2:15 Harveston F1
Mon Oct 30 Bronco, ANGELS 6:30-7:30 Bronco, CUBS 7:30-8:45 Fowler Field (North)
Mon Oct 30 Pinto-Machine, DODGERS 4:30-5:30 Pinto-Machine, GIANTS 5:30-6:30 Harveston F2
Mon Oct 30 Pinto-Machine, YANKEES 6:30-7:30 Pinto-Machine, ASTROS 7:30-8:30 Harveston F2
Mon Oct 30 Shetland, YANKEES 4:30-5:30 Shetland, RED SOX 5:30-6:30 South
Wed Nov 1 Shetland, DODGERS 4:45-5:45 Shetland, CUBS 5:45-6:30 South
Wed Nov 1 Mustang, CUBS 4:30-5:30 Mustang, ROYALS 5:30-6:30 Harveston F2
Wed Nov 1 Bronco, ATHLETICS 6:30-7:45 Pony Middle School, MMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Wed Nov 1 Colt, Morales 6:30-7:30 Colt, Shmeeds 7:30-8:30 Harveston F1
Thu Nov 2 Bronco, MARLINS 6:30-7:45 Pony Middle School, PCHMS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Thu Nov 2 Colt, Whitmore 6:30-7:30 - - Harveston F1
Thu Nov 2 Pinto-Machine, ASTROS 4:30-5:30 Pinto-Machine, BLUE JAYS 5:30-6:30 Harveston F2
Thu Nov 2 Shetland, PADRES 4:45-5:45 Shetland, INDIANS 5:45-6:30 South
Fri Nov 3 Pony, PADRES 6:30-7:30 Pony, NATIONALS 7:30-8:45 South
Fri Nov 3 Pony, CUBS 4:30-5:30 Pony, ANGELS 5:30-6:30 South
Sat Nov 4 Mustang, PIRATES 12:30-1:15 Colt, Whitmore 1:15-2:15 Harveston F1
Sat Nov 4 Bronco, ANGELS 10:30-11:45 Bronco, MARLINS 11:45-1:00 Fowler Field (North)
Sat Nov 4 Pony, ORIOLES 8:00-9:15 Bronco, NATIONALS 9:15-10:30 South
Sat Nov 4 Mustang, ATHLETICS 8:30-9:30 Mustang, ORIOLES 9:30-10:30 Harveston F2
Sat Nov 4 Mustang, YANKEES 2:15-3:15 - - Harveston F2
Sat Nov 4 Bronco Middle School, TMS 3:30-4:45 Pony Middle School, PCHMS 4:45-6:00 Fowler Field (North)
Sat Nov 4 Pony Middle School, DMS 1:00-2:15 Bronco Middle School, GMS 2:15-3:30 South
Sat Nov 4 Colt, Howie 10:30-11:30 Colt, Shmeeds 11:30-12:30 Harveston F1
Sat Nov 4 Bronco Middle School, PCHMS 6:00-7:15 Pony Middle School, MMS 7:15-8:30 Fowler Field (North)
Mon Nov 6 Pinto-Machine, DODGERS 4:30-5:30 Pinto-Machine, BLUE JAYS 5:30-6:30 Harveston F2
Mon Nov 6 Shetland, NATIONALS 4:30-5:30 Shetland, PADRES 5:30-6:30 South
Mon Nov 6 Pinto-Machine, ANGELS 6:30-7:30 Pinto-Machine, ASTROS 7:30-8:30 Harveston F2
Mon Nov 6 Bronco, ANGELS 6:30-7:30 Bronco, NATIONALS 7:30-8:45 Fowler Field (North)
Tue Nov 7 Mustang, CARDINALS 4:45-5:45 Mustang, RED SOX 5:45-6:45 South
Tue Nov 7 Pony, PADRES 6:45-7:45 Pony, CUBS 7:45-9:00 South
Tue Nov 7 Mustang, ANGELS 6:30-7:30 Pinto-Machine, RED SOX 7:30-8:30 Harveston F1
Tue Nov 7 Mustang, ATHLETICS 4:30-5:30 Mustang, DODGERS 5:30-6:30 Harveston F2
Wed Nov 8 Mustang, ORIOLES 6:30-7:30 Mustang, PIRATES 7:30-8:30 Harveston F2
Wed Nov 8 Mustang, NATIONALS 4:30-5:30 Mustang, ROYALS 5:30-6:30 Harveston F2
Wed Nov 8 Shetland, INDIANS 4:45-5:45 Shetland, YANKEES 5:45-6:30 South
Wed Nov 8 Bronco, CUBS 6:30-7:45 Bronco, MARLINS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Thu Nov 9 Bronco, ATHLETICS 6:30-7:45 Bronco, ANGELS 7:45-9:00 Fowler Field (North)
Thu Nov 9 Shetland, GIANTS 4:45-5:45 Shetland, NATIONALS 5:45-6:30 South
Fri Nov 10 Pony, CUBS 7:00-8:00 Pony, NATIONALS 8:00-9:00 South
Sat Nov 11 Pony, ORIOLES 10:30-11:45 Bronco, NATIONALS 11:45-1:00 South
Sat Nov 11 Pony, ANGELS 8:00-9:15 Pony, PADRES 9:15-10:30 South
Jump to Top